//-->

Finále reality show Farma TV Nova online ke shlédnutí

Závěrečný 46.díl reality show Farma vysílaný 26. srpna 2012 online ke shlédnutí. Pusťte si zdarma velké finále mezi Šárkou a Michalem. Kdo si po třech měsících strávených na Farmě daleko od civilizace a všech vymožeností vybojuje milion korun? To už se dozvíte sami, stačí si tento poslední díl oblíbené reality show pustit.

Určitě jste to viděli sami. Semifinále bylo doslova nervy drásající. Neoblíbený Milan se utkal s oblíbenou Šárkou. Ve vědomostním kvízu jdou však všechny sympatie stranou a ukáže se kdo je lepší. A souboj to byl opravdu hodně napínavý. Poprvé bylo vyčerpáno všech 12 soubojových otázek a tak muselo dojít na závěrečnou ve které šlo o rychlejší odpověď. A vyhrála Šárka díky svým větší znalostem Farmy. Do duelu tak jde s Michalem. A Milan může odjet domů na své nové motorce.

Finále ale bude trochu jiná káva, než všechny ostatní duely. Kromě vědomostního kvízu totiž bude mít dvě další kolo. Jedno je zatím přísně tajné, ale pravděpodobně půjde o nějakou farmářskou dovednost.

Třetí poslední kolo pak bude představovat divácká obliba. Každý tak může podpořit svého favorita pomocí sms ve tvaru FARMA MICHAL nebo FARMA SARKA na číslo 906 06 09.

Závěrečný díl reality show Farma měl premiéru na TV Nova dne 26.srpna v 20:20. Koncem tohoto velkého letního dobrodružství končí také letní vysílací schéma a na Nově se tak vše vrací do starého, takže na obrazovkách budeme opět místo farmy vídat bílé pláště z Ordinace v růžové zahradě.