//-->

Hodina pravdy online ke shlédnutí

Soutěž Hodina pravdy je hodně zábavnou a zajímavou show, které se může účastnit celá rodina. Princip pořadu je přitom naprosto jednoduchý. Vybraná rodina dostane těžký úkol, který musí za týden nacvičit a pak předvést ve studiu.Online ke shlédnutí

Hodina pravdy patří k mým opravdu oblíbeným televizním soutěžím. Vysílá ji Česká televize jednou za čas v sobotu v osm hodin. A to prosím už od roku 2002. Pořadem provází sympatický moderátor Petr Svobody, který své řemeslo opravdu umí.

Jedná se o velice pěkný soutěžní pořad, ve kterém vystupují tři různé rodiny, který mají za úkol se týden naučit nějaký těžký úkol (třeba se naučit žonglovat, nebo poznávat kytky latinsky). Přitom musí navíc natočit jak jim to šlo či nešlo a pak ve studiu předvést. Mnohdy je to neskutečně těžké, ale ceny si může každý člen rodiny říct jaké chce, takže všichni chtějí auto, počítač a pod. Jedná se tedy o vkusnou zábavu, která v dnešní době je jedna z mála dobrých pořadů. Protože je pořad zároveň dobrým způsobem jak společně stmelit rodinu.

Pokud se tedy i vy chcete na pořad Hodina pravdy kouknout, tak rozhodně neváhejte, protože je to samozřejmě možné i pohodlně online. Kdykoliv se vám to bude jen hodit.