//-->

Hotel Paradise soutěž tv prima online ke shlédnutí

Na rozjezd Prima Love si pro nás televize přichystala opravdu pikantní reality show. Nejenom, že pošle soutěžící do tropického ráje, ale ještě jim zde připraví nádherný hotel se vším všudy a spoustu zábavných úkolů. Jediné co musí je vydržet.

Začnu trochu netradičně tím, že vám řeknu co si o soutěži myslí. Teprve pak si představíme o co v ní vlastně jde. Hotel Paradise je hodně zajímavá show. V životě jsem neviděl tak vypatlané soutěžící jako jsou zde. Skutečně ani v Big Brotherovi! Je to nádherná studie jedné sekce populace, která se pouze maskuje za výherní reality show. Nebojím se to přirovnat například k takové Katce od Heleny Třeštíkové. Zda to byl záměr producentů či ne, o tom můžeme jenom debatovat, nicméně unikátnost tohoto projektu je zřejmá.

Ale zěpt k tomu o čem soutěž je. Soutěží se o 50.000 eur (1 250 000 Kč). Na začátku je pět žen a pět mužů, kteří cestují na tři měsíce do Dominikánské republiky na ostrov La Española,

Tato skupina bude bojovat o to, kdo v luxusní hotelu vydrží nejdéle. Každý týden musí odejít jeden soutěžící. A to ten, který zůstane na ocet a nevytvoří pár. Na konci pobytu pak čeká vítězný pár vytoužená výhra.

Idylku naruší vždy jeden nový lichý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu paradise tak není nouze o party, přebírání partnerů, randění a dobrodružství.

Pořad vzniká ve spolupráci české Prima Love a její sesterské televize slovenské televize Joj. Přejeme vám příjemnou zábavu u sledování.