//-->

Ordinace v růžové zahradě 419. díl online ke shlédnutí

Pusťte si Ordinaci v růžové zahradě 419. díl, který jsme zde pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Tato epizoda Ordinace v růžové zahradě 2 se jmenuje „Kapr na suchu”. Některé ženy chtějí své partnery pouze pro sebe, to je případ i Renaty, která chce pana Suchého natrvalo. Jáchym naopak řeší jiné problémy, […]

Přímo zde na této stránce vám přinášíme pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí 419. díl Ordinace v růžové zahradě, který nese podtitul „Kapr na suchu”. Tento díl oblíbeného rodinného seriálu z prostředí městečka Kamenice odvysílala televize Nova v úterý 28. května 2013.

Epizoda „Kapr na suchu” bude je opět plná zajímavých příběhů, které vás znovu přikovají k televizní obrazovce. Otec, který se nestýká se svými dětmi, není správný otec. Takové pocity nyní prožívá pan Suchý, kterého štve, že mu Zdena brání k přístupu ke svým dětem.

Renata přichází se zajímavým řešením: navrhuje Suchému společný byt, kam by své děti mohl příležitostně vodit.

Jáchym je ve velké krizi. Netrpělivě očekává na výsledky svého testu. Jeho okolí však nic netuší, Jáchym vše tutlá. Na druhou stranu se bojí, že infekcí HIV může nakazit své přátele.
Ženská přátelství jsou vždy křehká, o tom ví své Zuzana, která chce dát najevo Babetě, že je neustále její kamarádka na život i na smrt. Její přátelství však dostane další trhliny, neboť se pohádají kvůli Zuzanině neochotnému jednání s pacienty.

Někdo řeší kamarádství, někdo zase peníze a majetek. Eda s Bělou přemluví Jindřicha, aby prověřil paní Vančurovou, která má vážný zájem o koupi půlky vily. Jindřich však záhy zjistí, že paní Vančurová není solidní zájemkyně.

Tyto a mnohé další příběhy už na vás čekají v 419. dílu Ordinace v růžové zahradě, který jsme si tady pro vás nachystali pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí!