//-->

Gympl s (r)učením omezeným 58. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí další díl komediálního seriálu Gympl s (r)učením omezeným (58). Dnešní díl Gymplu ze středy 29. května se jmenuje: „Všechno jde”. Gymnázium navštíví inspektor, který po dohodě s Evou navštíví hodinu Džajny. Studenti oktávy očekávají svatý týden, ovšem místo pohody se mezi sebou hádaní kvůli nevěře. Ctirad je pro Volejníkovou zajímavější kluk než […]

Na této webové stránce naleznete nový 58. díl Gymplu s (r)učením omezeným pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Tento díl Gymplu se v premiéře vysílal ve středu 28. května 2013. A co vás konkrétně v této epizodě čeká? Bude toho opravdu docela dost.

Gymnázium poctí svou návštěvou vážený inspektor, který zavítá do třídy, kterou učí Džajna.

Nejšťastnější období nezažívá ředitelka školy, která nelibě nese Pelnerovy aktivity s její školou. Ředitelce se rovněž nelíbí, že jí Eva namlouvá, že Pelner má poměr s její maminkou.

Ve škole jsou však také lidi, kteří se ředitelce snaží upřímně pomoci. Marcel pozve svou šéfovou na večeři, ovšem při návštěvě restaurace potkají Pelnera s Šaškovou, takže ředitelce večeře pořádně zhořkne. Pelner si chce vše s paní ředitelkou vyjasnit, ale pokaždé si zvolí zcela nevhodnou příležitost.

Kulich si pro změnu chce s Majkou osvěžit svůj vztah s Majsou. O radu zkusí požádat Francouzku Marion, která má pro něj opravdu hodně netypickou radu a to ať zkusí domácí striptýz. Domácí striptýz ale nakonec pro Kulicha skončí docela velkým trapasem.

Studenti řeší zcela jiné problémy. Na maturanty čeká svatý týden. Lukáš i Renata se souží, protože nejsou spolu. Dany nabídne Renatě, aby odjeli na chalupu, kde se budou spolu intenzivně učit. Danyho nabídku pochopí všichni jako společnou akci a chce se zúčastnit celá třída.

Přehrajte si pohodlně a zdarma Gympl s (r)učením omezeným 58. díl. Určitě se budete hodně dobře bavit, protože nový Gympl slibuje hodně zajímavou podívanou. Aktuální epizodu Gymplu si můžete pohodlně a zdarma přehrát na těchto stránkách z online streamu.