//-->

Přehrát po internetu Gympl s (r)učením omezeným 45. díl (online archiv)

Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit nový díl seriálu Gympl s (r)učením omezeným (45). V dnešním díle se podíváme na zhoršující se stav babky Chmelíkové i nadcházející oslavy Silvestra, které si rozhodně každý neužije podle svého přání. Denisa s Džejnou mají plán na oslavu v baru, který ale úplně nevyjde. […]

Pusťte si nový 45. díl Gymplu s ručením omezeným. Přímo zde jsme pro vás na této stránce připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí nový díl Gymplu, který měl premiéru ve středu 10. dubna 2013 od 20:20 tedy v hlavním vysílacím čase na obrazovkách televize Nova.

A na co se můžete dnes těšit? Tak v první řadě to jsou oslavy Silvestra, na který se pečlivě chystají všichni, tedy jak žáci, tak učeitelé. Dokonce i školník Kulich chce vzít Majku na maškarní ples. A vybere si k tomu vskutku netradiční kostým a to čmeláka. Na jeho obranu aspoň musíme říci, že ho nevybíral sám, ale že mu s ním notně pomohl Marcel.

Větší problém ale řeší Denisa a to hlavně u nich doma, kde už jí nevítaný host v podobě paní Chmelíkové začíná dost překážet. A navíc se babče udělá špatně, takže k ní musí zavolat doktora Vaněčka. Ten Adamovi sdělí, že už její zdravotní stav opravdu není moc dobrý a že na sebe musí dávat obzvláště pozor.

Ale zpět k Denisiným plánům na Silvestra. Ta si představuje, že se společně ještě s Džajnou vydají do baru na silvestrovskou oslavu, kde má hrát i Pólova kapela. I když je to velká otázka. Pól sice domluvil s Džajnou, že budou hrát zadarmo, to ale bohužel Dany naprosto odmítá.

Denise tak nakonec skončí na Silvestra doma s Adamem a paní Chmelíkovou při koukání na televizi.

Renata dostala od mámy kvůli své tajné přihlášce domácí vězení. Nic se z něho ale nedělá a Silvestrovskou party si rozhodně nechce nechat ujít a tak na ni uteče z domu.

Nový rok je také dobou různých předsevzetí. A třeba to Václavovo je opravdu kuriozní. Chce se vráti na školu a dodělat si maturitu. I jeho manželka Milada je z toho celkem v šoku. Neumí si představit Vaška ve škole. A co teprve v té jejich.

O tom jak dopadne už se dozvíte v novém dílu seriálu Gympl s (r)učením omezeným (45), který vám tu nabízíme pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Stačí jen jednou kliknout a už přehráváte!