//-->

Přehrát po internetu Cesty domů 179. díl archiv

Online ke shlédnutí nový 179. díl seriálu Cesty domů. Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit aktuální epizodu oblíbeného seriálu televize Prima Cesty domů. Tento díl s pořadovým číslem 179. se jmenuje Přiznání a měl premiéru ve středu 10. dubna 2013. A co se bude dít? Valerie začne pochybovat zda udělala […]

Přehrajte si pohodlně a zdarma nový díl seriálu Cesty domů (179). Přímo na této stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit aktuální pokračování oblíbené rodinné ságy. Tentokrát nás v tomto díle čeká hned několik docela hodně zásadních událostí.

V rodině Bernátů se řeší velmi komplikované a bolavé téma. Všichni budou muset vypovídat na policii ohledně smrti Lídy. Bára, Kači a Ríša řeší co vlastně řeknou. Chtějí pomoci Petrovi, protože vědí, že sice v tom má trochu viny, ale rozhodně si za to nezaslouží skončit za mřížemi. Dokonce jde všechno tak daleko, že se dohodnou, že kvůli Petrovi budou klidně i lhát. Honza jim todle ale samozřejmě vymlouvá, protože by se to lehce mohlo obrátit proti nim a navíc to Petrovi ještě víc ublížit.

Dokonce i Rudolf, který by ze zásady sice nelhal se rozhodne pomoci a to tím, že objedná právníka. Míla mu ale radí že je to zbytečné a jediný způsob jak se může zachránit je, že Vendy stáhne veškeré obvinění.

Rudolf tedy jde za Vendy. Chce jí domluvit, aby to skutečně celé ukončila. Vendy už je ale rozhodnutá, dokonce chce i jít doprovodit Petra na policii s jeho přiznáním. Cestou se jí ale do hlavy dostává přeci jenom pár pochybností. Bohužel už je ale pozdě, protože na policii přeci jenom dojdou a Petr tu má těžký infarkt.

Marek přechází do protiofenzivy a oznámí Valerii, že se s ní nechá rozvést. To je pro ní obrovská rána, protože nečekala, že to všechno bude tak rychle.

Honza otvírá ten komplikovaný případ mordů, jak po něm Černý chtěl. A začíná hned tím, že si pozve na výslech samotného pana plukovníka Černého. Ten je z toho v šoku a diví se co on má společného s případem vraždy manželky Mladého. Černý tak potom hned nahlásí Honzovo chování Mílě, která si ho pozve ba kobereček, aby jí celé své počínání vysvětlil.

To a mnohem více v novém 179. dílu seriálu Cesty domů, který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Pořad si můžete pohodlně a zdarma přehrát v našem online video přehrávači.