//-->

Přehrát online Ordinace v růžové zahradě 436. díl – zdarma

Přehrajte si online nový 436. díl Ordinace v růžové zahradě. Aktuální epizodu oblíbeného dramatického seriálu jsme pro vás připravili ke shlédnutí jednoduše a zdarma. Epizoda se jmenuje „Náhradní tatínek” a v televizi se vysílala ve čtvrtek 24. září 2013. Doktor Švarc se snaží dál zavděčit Simoně. Jakub chce kvůli Lindě odložit studium. Helena hledá ženicha.

Další epizoda nekonečného rodinného dramatu Ordinace v růžové zahradě je tady. A u toho nemůžeme chybět ani my. Právě proto jsme si pro vás přichystali tento 436. díl Ordinace pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Tak neváhejte a tento oblíbený seriál si rozhodně pusťte. Tato epizoda se v televizi vysílala ve čtvrtek 26. září 2013. U nás si jí ale můžete přehrát online hned teď
A co všechno se odehraje v dnešním dílu?

Doktor Švarc už zase nadbíhá Simoně. Ta o něm v poslední době pochybovala, zda to co dělá, dělá skutečně s čistými úmysly. Švarc jí chce dokázat opak a tak hlídá jejího syna. Kvůli tomu dokonce přijde pozdě do práce.

Gábina se snaží přemluvit svého pacienta, který už nemá moc šancí na přežití, aby se usmířil se svojí dcerou. Pacienta má operovat doktor Hanák. Při tom všem si Gábina uvědomí, že už se dál nechce hádat se svojí sestrou Simonou. Obzvláště ne kvůli takovému pablbovi jako je Švarc.

Helena potřebuje co nejrychleji najít chlapa, který by si jí vzal. Může totiž zdědit rodinný dům a další majetek. Všechno to ale má jednu velkou podmínku, kterou si dala její tetička z Ameriky a to, že musí žít spořádaným rodinným životem. Všechno hned řekne Běla i Pantoflíčkovi. A Pantoflíček jako pravý gentleman se samozřejmě hned nabídne, že si jejího snoubence zahraje.

Jakub začíná brát svou otcovskou roli také velmi vážně. Dokonce uvažuje, že kvůli Lindě hned nenastoupí na vejšku. To ale vyděsí jeho otce, protože ví, že jakmile syn jednou vypadne ze studijního koloběhu, tak se tam bude už jen velmi obtížně vracet.

Nový 436. díl Ordinace v růžové zahradě si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo na této stránce. Tak neváhejte a váš oblíbený seriál si rozhodně pusťte.