//-->

Cesty domů 192. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový 192. díl seriálu Cesty domů. Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a hlavně naprosto zdarma pustit další díl úspěšného seriálu Cesty domů, který se jmenuje Srdce. V tomto díle se na vlastní oči budete moci přesvědčit, co v běžném životě znamená vřelá podpora, která dokáže člověka podržet nad vodou. […]

Na této stránce naleznete online ke shlédnutí nový 192. díl seriálu Cesty domů. Jedná se o epizodu, kterou Prima family vysílala v pondělí dne 27. května 2013. No a co že všechno v tomto díle uvidíte? Nebude toho rozhodně málo!

Velké drama se odehrává v životě Evy. Těsně před odchodem z nemocnice totiž upadne do bezvědomí, takže musí okamžitě na JIP. Ríša požádá o pomoc Rudolfa, který kontaktuje doktorku Lipovou. Doktorka Lipová je nakonec toho názoru, že na transplantaci zbývá čas jeden měsíc.

Navzdory rodinným trablům se Valerie vrací do svého zaměstnání. V práci se však na ní všichni dívají přes prsty. Žena vraha to má všude těžké, Valerie však statečně bojuje. Velkou oporou Valerie je Dan, který stojí za ní.

Na Báru přicházejí porodní bolesti. Čas porodu je na spadnutí, proto Honza chce odvézt Báru do nemocnice. Bára je však jiného názoru a zůstává doma. Honzovi to však na klidu nepřidá, neustále myslí na Báru a je nervózní.

Bára má však stále bolesti, takže nakonec jí Honza přece jenom do porodnice odveze. V nemocnici Báře řeknou, že čas porodu může klidně přijít i za týden.

Soudek s Mílou se zúčastní pohřbu Kristiána Černého. Na služebně jsou svědky výslechu Marka, který ničeho nelituje. Marek však chce mluvit s Valerií, jinak neprozradí totožnost své poslední oběti. Valerie však váhá, zda má svého muže navštívit.

Nový 192. díl seriálu Cesty domů (z 27. května 2013) už tu na vás čeká pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí! Využijte této příležitosti a koukněte se na váš oblíbený seriál pohodlně a zdarma. Určitě nebudete litovat. Přejeme vám příjemnou zábavu!