//-->

Ordinace v růžové zahradě 343. díl online ke shlédnutí

Dnes jsme pro vás připravili ke shlédnutí 343 díl Ordinace v růžové zahradě 2 s podtitulem „Akce Tunel“. V této epizodě se Švarc snaží zbavit Magdy a Čestmír mu s tím nevědomky pomůže. Martu Tichou čeká tvrdá lekce života na ulici.

Příběh třistačtyřicátéhotřetího dílu Ordinace v růžové zahradě je opět hodně nabitý. Šimon s Erikou pomáhají sourozencům Hrouzkovým. Dan Hrouzek je rozhodnut odjet za svojí maminkou na Ukrajinu, aby se o ní mohl konečně pořádně starat.

Švarc s hejtmanem finišují svůj plán, jak vytunelovat nemocnici bezbrannému Hofmanovi pod nosem. Pro úspěch plánu se ale musí zbavit Magdy, která přestává být poslušným nástrojem.

Primáři Čestmíru Mázlovi se nelíbí fámy, které o ní a Švarcovi kolují po nemocnici. Ota Kovář si plnými doušky užívá erotických radovánek s Norou Stránskou. Jolana Lepařová oplácí Martě Tiché její výchovu. Ta z ní rychle udělala dokonalou hospodyni. Jolana z ní na oplátku vychová ženu, která se neztratí ani bez majetku. Marta si tak musí nanečisto zkusit, jaké to je být bezdomovkyní.
Obsah této epizody je tak opět hodně našlapaný a zajímavý. Určitě navíc stojí za to shlédnout jí pohodlně online, kdykoliv se vám to bude hodit. Přejeme vám příjemnou zábavu.