//-->

Jste to, co jíte poslední díl online ke shlédnutí

Jste to, co jíte je oblíbený pořad TV Prima vysílaný každý čtvrtek od 21:20. Jedná se o reality show, pořad o jídle i vaření a hlavně poučný pořad o zdraví a hubnutí. Čili témata, které jsou v dnešní době hodně aktuální a důležité. Pořad ke shlédnutí

Pořad Jste to, co jíte je zajímavou kombinací reality show a vzdělávacího pořadu. Princip pořadu je jednoduchý. Na jedné straně jsou lidé, kteří chtějí, nebo už přímo ze zdravotních důvodů potřebují zhubnout a na druhé straně je doktorka Kateřina Cajthamlová a specialista na výživu, inženýr Petrem Havlíčkem. Oba pak dotyčnému pomáhají a ukazují mu, jak by měl takový zdravý životní styl vypadat. Na konci se pak sumarizuje jak se hubnutí podařilo. Kolik ubylo tuku a naopak přibylo svalů. Samozřejmě ne vždy se to povede, ale pokud ano, tak je výsledek o to sladší.

Jinak by mě osobně docela hodně zajímalo, jestli při sledování sledování tohoto pořadu někdo něco snědl. Tedy jestli si k němu lidé berou své oblíbené brambůrky a podobně. Jinak si myslím, že Jste to co jíte je skvělý pořad. Hlavně paní doktorka Cajthamlová je úplně zlatá. Strašně hodný a sympatický člověk (a bylo vidět, že ji na soutěžících opravdu záleží a dokáže jim pomoct nejen s nabranými kilogramy, ale i psychicky). I když dost lidí, kteří o ní tvrdí že je to semetrika, my ale nedáváme na první dojem. Když se do pořadu připletl charizmatický Petr Havlíček se svými chutně vypadajícími recepty, pořadu to ještě dodalo šmrnc.

Jste to, co jíte je opravdu skvělý pořad, který rozhodně stojí za shlédnutí a to nejenom jednou, ale prakticky pořád. Osudy každého člověka, který se do pořadu přihlásí jsou většinou hodně zajímavé.