//-->

Inga Lindström: Kde láska končí a začíná (2007) online ke shlédnutí

Romantický film Inga Lindström: Kde láska končí a začíná online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete pustit tento německý romantický film, který natočil v roce 2007 režisér Karola Meeder. Čeká nás devadesát minut krásného dramatu ze života. Film byste si tak rozhodně neměli za žádnou cenu nechat ujít.

Pro všechny fanoušky červené knihovny a romantických filmů obzvláště tady máme jeden opravdu hezký a povedený romantický film. Příběh napsala spisovatelka Inga Lindström a samotný film se jmenuje Kde láska končí a začíná. Autorkou scénáře se stala dáma s pro nás trochu komickým příjmením a to Christiane Sadlo. Film se natáčel převážně ve Švédsku. Otázkou ale zůstává, zda stojí za to a to vám hned a rádi prozradíme. V následujících odstavcích pro vás máme krátké shrnutí příběhu.

Ještě než se ale pustíte do čtení a nebo rovnou přehrávání, tak bychom rádi zdůraznili, že film jsme pro vás připravili ve skvělé kvalitě abyste si ho mohli přehrát naprosto pohodlně a zdarma. Jednodušší už to skutečně ani být nemůže. Obraz i zvuk jsou krásně čisté a opravdu detailní, abyste si mohli vychutnat každý detail snímku Kde láska končí a začíná.

Inga Lindström: Kde láska končí a začíná online ke shlédnutí.

Příběh filmu se točí kolem ženy jménem Hilla a jejího osobního štěstí. Na první pohled se může zdát, že této mladé a úspěšné dámě nic nechybí. Bohužel opak je pravdou. Hilla se má vdávat za úspěšného a charizmatického právníka Maxe. Nějak v hloubi srdce, ale tuší, že on není tím pravým, po jehož boku by chtěla strávit zbytek života. Tyto myšlenky se jí neustále a neustále vrací. S tím jak se blíží datum plánované svatby jsou čím dál tím více naléhavější a Hilla se jich nemůže zbavit.

Nakonec se rozhodne vydat se za babičkou na venkov. Tady bude mít klid a čas si všechno důkladně rozmyslet. Babička je tradicionalistka a je si vědoma, že Max je úspěšný a bohatý muž. Snaží se tak svou vnučku přesvědčit, že právě on je tím pravým. Jenže Hilla stále neví. Nakonec se ale vše rozhodne úplně jinak. Ve vesničce potká svého dávného kamaráda Frederika. Znají se už od dětsví. Jejich kamarádské poutu ale teď přeroste v něco většího. Hilla si je rázem jistá, že právě on je ten pravý. Teď už nemá sebemenších pochyb. Jenže to celé není vůbec tak jednoduché.

I on prochází důležitou životní zkouškou, i když je spíše pracovního charakteru. Od malinka toužil stát se námořním kapitánem, což se mu nakonec už téměř podařilo. Pak ale přišel osudový bezpečnostní incident na palubě lodi, kde sloužil. A k zodpovědnosti byl hnán on jako druhý důstojník. Celý incident je teď vyšetřován a Frederik se velmi vážně strachuje, že už ho za kormidlo lodi nikdo nepustí. Podaří se nakonec oběma dvěma dát své životy dohromady, třeba i společně.

Hilla váhá zda našla tu pravou životní lásku.

To je ve zkratce příběh filmu Inga Lindström: Kde láska končí a začíná, který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. Video s filmem si u nás můžete pustit skutečně jednoduše a zdarma. Film se v televizi vysílal už několikrát a naposledy běžel na TV Barrandov ve čtvrtek 19. února 2015. Díky internetu si ho ale můžete přehrát pohodlně a zdarma třeba právě teď. Pojďte využít tuto skvělou šanci a dobře se bavit. Čeká na vás romantické drama s dobrým koncem.