//-->

Seriál Všechny moje lásky 6. díl – Přehrát online

Všechny moje lásky 6. díl online ke shlédnutí. Video s nejnovějším pokračování Všechny moje lásky už tady na vás čeká. Pojďte si ho pustit i vy s námi a to naprosto pohodlně a zdarma. Premiéra tohoto dílu byla 22. 2. 2015, prostřednictvím naší webové stránky si ho ale můžete pustit kdykoliv jenom budete chtít.

A o čem bude dnešní díl? Marie stále touží po lásce. Po minulém neúspěchu chce zkusit štěstí s bývalým spolužákem z vysoké. Nepřekvapí tak ani název dnešního dílu, který se jmenuje „Láska z vejšky”. Je to teprve šestý díl seriálu Všechny moje lásky, ale přesto se jedná o skutečně velmi zajímavé a podmanivé pokračování. Pokud u toho chce být i vy, tak přímo zde máte tu jedinečnou možnost. S námi si můžete tento oblíbený seriál přehrát naprosto pohodlně a zdarma. To je férová nabídka, která rozhodně stojí za zvážení.

Ale zpět k dnešnímu příběhu. Začne ne od Marie, ale od jejich kamarádek. Zuzana by si od srdce přála mít dalšího potomka. Bohužel její manžel se k ničemu už nemá a tak se musí Zuzka uchýlit ke lsti. Záměrně totiž sabotuje ochranné prostředky svého muže. Jenže než dojde k nějakému těsnějšímu sblížení, tak zapůjčí svůj byt Lence. Ta je dcerou Jirky a Zdeny a naléhavě hledá nějaké místo, kdy by mohla strávit noc se svým přítelem. Nakonec tedy mladý pár najde své útočiště. Bohužel se chytnou do pasti, která byla původně určena pro Zuzčina manžela. Bude to ale nakonec mít nějaké následky?

Všechny moje lásky 6. díl k přehrát online přímo zde.

Líza skončila bez práce. Vlastně si z toho ani nedělala těžkou hlavu, protože věřila, že nové místo najde velmi rychle. Jenže dny plynou a jí se to stále nedaří. Firmy kam chodí na pohovory, mají vždy nějakou výmluvu. Líze začíná být jasné, že je pro ně prostě až příliš drahá a zároveň stará. Z toho důvodů jí nikde nechtějí přijmout. Přitom by byla ochotná i slevit ze svých nároků. Jenže ani to k ničemu nevede. Nakonec tedy končí na úřadu práce. Snad tady alespoň nebude moc dlouho.

Při důležitém rozhovoru.

Marie už zapomíná na nedávný úspěch s Davidem, který patřil mezi jednu z jejich prvních lásek. Hned jí napadlo, že by mohla zkusit dalšího člověka, který v ní zanechal velmi hluboký dojem a tím je její spolužák z vysoké školy Petr. To byl přeci hezký a charizmatický gentleman. S ním by to nemuselo být marné. Navíc když i on na ní na třídním srazu tak provokativně pokukoval. Z Petra se navíc stal uznávaný ortoped, u kterého se dveře netrhnou. Dokonce má mezi zákazníky i vážené podnikatele a celebrity.

Marie si tedy s Petrem vyrazí na schůzku. Všechno probíhá celkem uspokojivě. Možná by se dalo říci až dobře. Jenže do momentu, kdy se Petr sebe, a beze slova zmizí. Marii náhled dochází, proč to právě s ním nevyšlo, a že ani on se pravděpodobně za ty dlouhé roky moc nezměnil.

Láska může mít opravdu mnoho podob.

To je ve stručnosti obsah zbrusu nového pokračování seriálu Všechny moje lásky 6. díl, který si můžete přehrát online přes internet na této webové stránce. V televizi se tento konkrétní díl vysílal v neděli 22. února 2015. Pojďte si ho pustit jednoduše online. Můžete si ho pustit jak na oficiální webové stránce. play.iprima.cz, tak právě přímo zde. U nás to budete mít navíc ještě pohodlnější o to, že je to tu bez otravných reklamních spotů. Samozřejmostí je skvělá kvalitě. Víc už není moc co dodat. Pojďte si zkrátka nové Všechny moje lásky 6. díl pustit s námi.