//-->

Pojedeme k moři (2014) online ke shlédnutí

Film Pojedeme k moři (2014) od režiséra Jiřího Mádla už na vás čeká online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tuto originální rodinnou komedii, která má i prvky hořkého dramatu. Je to vskutku zábavný a originální film, který vás jistě zaujme. Snímek si můžete pohodlně a zdarma přehrát přímo zde u nás.

Nový film Pojedeme k moři (2014) jsme si pro vás přichystali pohodlně a jednoduše ke shlédnutí přímo tady na této fanouškovské webové stránce. Jedná se o režisérskou prvotinu známého herce Jiřího Mádla, který je navíc rovněž i autorem scénářem. Čekejte netradiční snímek u kterého se od srdce zasmějete, ale který má překvapivě i hodně vážný závěr. Na české poměry se tedy jedná o skutečně neobyčejný film se vším všudy. Pevně ale věříme, že vás zaujme a že rozhodně dostanete chuť se na něj podívat.

Hlavními hrdiny jsou Tomáš a Haris. Dva nejlepší kamarádi, kteří vzhledem ke svému věku 11. let zatím navštěvují pouze základní školu. Na první pohled dva obyčejní kluci, kteří si přožívají své příběhy. Tomáš dostal k narozeninám digitální zrcardlovku díky, které se rozhodl vydat na dráhu filmaře. A začíná od toho co zná nejlépe a to svojí rodinu. To ale netuší, že natočí mnohem větší drama, než sám čeká, které mu zároveň odhalí i šokující pravdu o něm samotném. A podobně nevyzpytatelný příběh čeká i na Harise. I když to nakonec bude mít u obou úplně jiný konec.

Český film Pojedeme k moři (2014) online ke shlédnutí.

Začátek je poměrně úsměvný a milý. Poznáváme celou Tomášovu rodinu: maminku, tatínka, babičku a samozřejmě i klukovské spory s Harisem. Dokonce i do školy se podíváme. Prostě nic extra překvapivého. Až tedy na Tomášovi trable s fotbalem, který nemá vůbec rád. Jenže to není všechno. Vypadá to, že Tomášův otec má tajemství. Hned několikrát se mu podařilo usvědčit ho ze lži. Teď to celé chce Tomáš zachytit na video, aby měl skutečně rozhodující důkazy. Netuší, jaké tajemství ale před ním vlastně jeho rodiče skrývají.

Tomáš s Harisem se pouštějí doslova do detektivního pátrání. To obnáší například skryté kamery. Sledování v pronajatém taxíků nebo třeba podrobné výslechy všech členů rodiny. Není to opravdu jednoduché hledání, protože Tomášův tatínek je opravdu neoblomný a stále si trvá na svých lžích. Kluci dostali podezření, že je za vším nevěra, což by mohlo znamenat i rozpad celé rodiny. To si samozřejmě nikdo z nich nepřeje a tak se rozhodnou, že tomu prostě musí přijít na kloub. Netuší, že pravda může být úplně jiná, než si jsou schopni ve své dětské fantazii představit.

Své problémy doma má i Haris. Ten se zdráhá u sebe cokoliv natáčet a má k tomu velmi dobrý důvod. Jejich otec je despota a pijan, který terorizuje a bije jeho matku. Celé to samozřejmě ošklivě dopadá na Harise i jeho mladšího bratra. Haris se snaží otce zastavit, ale absolutně mu to nejde. Nakonec i on se odhodlá ke kamerování, které se nečekaně stane právě onou záchranou. Rozuzlení obou příběhů bude opravdu hodně nečekané.

Tomáš a Haris jsou dva nejlepší kamarádi.

Pojedeme k moři je opravdu zajímavý a povedený český film a my jsme moc rádi, že vám ho můžeme nabídnout online ke shlédnutí. Na této webové stránce si ho můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online na pouhých pár kliknutí myši. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Film pro vás máme ve výborné kvalitě. V závěru už sice tolik humoru není, ale Pojedeme k moři není jenom lehkou komedií. O tom se už ostatně můžete přesvědčit s námi.