//-->

Doktoři z Počátků 99. díl online ke shlédnutí

Doktoři z Počátků 99. díl ke shlédnutí online pro vás. Video s nejnovějším pokračováním tohoto populárního seriálu televize Nova je tady pro vás připraven. Mackovi se stanou obětí drsného vydírání. Milan zaútočí na Otu a dá mu pěstí. Vanda se rozhodla, že se pokusí pomoci Nadje.

Nejnovější a nejaktuálnější vydání seriálu Doktoři z Počátků 99. díl je tady pro vás připraven online ke shlédnutí. Můžete si ho přehrát ve skvělé kvalitě přímo na těchto webových stránkách. Tuto epizodu vám přinášíme jenom chvilku po její oficiální televizní premiéře v pondělí 23. února 2015 a jmenuje se „Zranění”. Proč si jí nepustit právě přímo zde, když je to tak jednoduché a pohodlné. Lepší možnost se vám skutečně už jenom tak nenaskytne, tak jí pojďte hned teď využít. Za nás nám nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemnou zábavu. Ještě předtím si ale samozřejmě představíme i ty největší události tohoto dílu.

Milan najde zvláštní klíče, u kterých neví k čemu patří. Velmi záhy se mu ale podaří zjistit, že jsou do Otova bytu. To ho samozřejmě opravdu nebetyčně rozlítí a hned se vydá za Otou. Špatně si to vyložil a než mu to stihne celé Ota vysvětlit, tak mu výhružně ubalí pořádnou ránu pěstí. Naštěstí toho alespoň pak nechá, každopádně si Ota z této šarvátky odnese opravdu pořádný šrám.

Seriál Doktoři z Počátků 99. díl online pro vás.

Na druhý den se Ota od svého zdravotního bratra Jakuba dozví, že Lída se pohádala s Milanem. Zřejmě mu i ona chtěla objasnit, jak to vlastně je. O něco později se dokonce Lída vydá za Otou, aby se mu omluvila za Milanovo chování. Jenže Ota nemá sebemenší zájem s ní vůbec mluvit. Snaží se jí od sebe odehnat. Jak se ale zachová Lída, které je opravdu velmi trapně?

Mackovi už mají dost tlaku, který je na ně vyvíjen ohledně prodeje firmy. Macek už toho má dost a celou záležitost jde tedy ohlásit na policii. Jenže ještě než stihne dát nadiktovat svou výpověď, tak dostane strašnou zprávu. Stalo se něco opravdu hrozného, co vůbec nikdo nečekal. Iva měla vážnou autonehodu. Navíc se jí nestala jenom tak. Někdo jí totiž hodil pod kola vozu pás s hřeby. Ten prorazil pneumatiky a vůz se stal nekontrolovatelný. Iva tak skončila i s autem v nejbližším příkopu. Iva je odvezena do nemocnice. Tady se naštěstí zjistí, že její zraní nejsou příliš vážná. Na druhou stranu všem členům rodiny to nahnalo opravdu velký strach. Macek cítí, že prohrál. Spíš než zdraví rodiny je ochotný obětovat firmu. Nakonec se tedy přeci jenom bude prodávat.

Vanda by ráda pomohla Nadje, protože si myslí, že musí být opravdu v těžké psychické situaci. Ve skutečnosti to s ní tak hrozné není, ale to Vanda přeci nemůže vědět. V Týnci jí tedy najde přímo u baru. Nadja má zrovna náladu na svěřování a tak celou pravdu prozradí nejenom Vandě, ale místnímu barmanovi, který se bál co s ní je. Když se ale dozví, jakým způsobem se Nadja vzdala svého dítěte, tak se jí akorát do očí vysměje.

Jaké příběhy se budou v této malé vesničce asi odehrávat dnes?

Tak nějak se bude vyvíjet další pokračování seriálu Doktoři z Počátků 99. díl. Ve skutečnosti se toho, ale bude dít ještě více. Nebudeme vám ale prozrazovat úplně všechno, na to si raději tuto cca hodinovou epizodu přehrajte s námi. Online přes internet je to přeci tak pohodlné a jednoduché. V televizi se jinak tato epizoda vysílal v pondělí 23. února 2015 v hlavním vysílacím čase. Vy však na to nemusíte brát nijak zvláštní ohledy. Více pro nás není moc co dodat. Pojďte si zkrátka i vy pustit tento skvělý seriál. Přejeme vám příjemně strávené chvilky.