//-->

Svatby v Benátkách 43. díl přehrát online

Seriál Svatby v Benátkách 43. díl už na vás čeká online ke shlédnutí. Pokud jste věrní diváci tohoto oblíbeného rodinného seriálu, tak přímo zde na této webové stránce si určitě přijdete na své. Jenom pro vás jsme připravili zbrusu nový díl „Svatek”, který měl svojí televizní premiéru ve čtvrtek 19. února 2015.

Blíží se závěr dalšího týdne, což je důvod k radosti. Nejenom, že se blíží víkend, ale jako odměnu za úsilí v pracovním koloběhu si pro nás televize Prima připravila další epizodu svého povedeného seriálu. Jedná se o Svatby v Benátkách 43. díl, který nese krátký a úderný název „Komando”. A o co v něm půjde? Pokud si vystačíte se stručným shrnutím tak vězte, že uvidíme, jak už má Marika dost práce v nemocnici. Dále jak Olga zjišťuje další podrobnosti temné Romeově minulosti nebo nerozhodnost Lenky zda říct Davidovi celou pravdu o svém dítěti.

Vezměme to ale hezky popořadě. Marika je neskutečně vyčerpaná. Zjišťuje, že starat se sama o sebe není vůbec žádný med. Směny v nemocnici jsou opravdu dlouhé a náročné. Psychicky i fyzicky je na dně a potřebovala by opravdu dlouhou a důkladnou dovolenou. Rozhodla se proto odejít a najít si jinou práci, která by více odpovídala jejím představám. Jako velkou šanci vidí to, že si doktor Jonáš bude otevírat Ordinaci v domě paní Krejzové. Mohla by mu přeci dělat zdravotní sestřičku a asistentku. Hned se ho tedy jde na možné místo zeptat. A vypadá to, že ho nakonec skutečně dostane.

Seriál Svatby v Benátkách 43. díl jednoduše online ke shlédnutí.

Kony pomůže a bude jí pomoženo. I když je to celé trochu složitější. Kony pomůže Romeovi, který je teď v těžké životní situaci, protože ho pronásleduje jeho minulost. Naopak Kony zase pomůže Pivoda, který jí začne pomáhat s úpravami a rekonstrukcí interiéru pro její čajovnu. Ještě je tady opravdu hodně práce, než si budou moci první milovníci čaje přímo zde vychutnat svůj oblíbený nápoj.

Olga by se ráda dovtípilo, jak to vlastně bylo s Romeovou minulostí. Začne se tak vyptávat nejenom jeho, ale i dalších lidí, kteří by o tom mohli něco vědět. Nakonec tedy musí Romeo s celou pravdou ven. A opravdu to nejsou moc hezké věci. Olga je zděšená, ale možná ještě více naštvaná. Je si vědomá, že Romeo ohrozil nejenom jí, ale hlavně děti. Oni přeci nechtějí mít s lidmi jako je Timur Pop nic společného. Je z toho velká hádka. Taková jakou spolu zatím Romeo a Olga neměli. Nakonec dojde k tomu, že Romeo se rozhodně odjet pryč. Nakonec tedy pojede na stáž na Island. Hlavní důvod je samozřejmě bezpečnostní riziko, které představuje pro své blízké.

Romeo má problémy se svou minulostí.

Lenka není rozhodnutá, jestli má Davidovi říct celou pravdu o otcovství svého dítěte. Už to chtěla několikrát udělat, ale David jí to svým chováním vůbec nezjednošuje. Navíc když se teď sám pro dítě tak nadchnul, tak pro Lenku není vůbec jednoduché mu přiznat pravdu. Už to chtěla udělat, ale zatím to zkrátka nevyšlo.

To je stručné shrnutí zbrusu nového pokračování seriálu Svatby v Benátkách 43. díl. Snad se nám podařilo vás zaujmout, protože je rozhodně o co stát. Čeká nás zajímavá epizoda plná dějových zvratů a dalších překvapení. Dnešní díl se v televizi vysílal v pátek 19. února 2015. Vy si ho ale můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Za nás vám přejeme příjemnou zábavu!