//-->

Přehrát poslední díl Receptář prima nápadů

Přehrajte si pohodlně a zdarma nový díl seriálu Receptář prima nápadů. Přímo zde si můžete pustit po internetu poslední odvysílaný díl oblíbeného pořadu pro všechny zahrádkáře a to Receptáře prima nápadů. Tento pořad s legendární Přemkem Podlahou vysílá Prima Family už od roku 2009 a to každou nedělí kolem oběda, tedy konkrétněji v 11:45.

Na této stránce jsme si pro vás připravili pohodlně a zdarma ke shlédnutí nový díl seriálu Receptář Prima nápadů. Legendární Přemek Podlaha s tímto pořadem přišel už v roce 1975 a vydržel u něj dlouhých 30 let. A po krátké pauze se tento pořad dočkal obnovení na komerční televizi Prima Family. No a od roku 2008 běží pravidelně každý víkend kolem poledne až dodnes.

Obsah receptáře tu není asi potřeba moc dlouho představovat. Je to magazín, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací o bydlení, zahradě a chalupě, domácích pracích, lidových zvycích, vaření, zahrádkářských akcích a mnoho dalšího.

A pokud by vás zajímalo i něco dalšího, na co v pořadu nepadne slovo, tak samozřejmě není problém se zeptat a moderátor Přemek Podlaha spolu se svým týmem vám rádi poradí.

Publicistický magazín Receptář prima nápadů zkrátka patří k tomu absolutně nezajímavějšímu, co můžete zahrádkář shlédnout na televizních obrazovkách. Což je ostatně také hlavní důvod, proč jsme se rozhodli vám vždy aktuální naposledy odvysílaný díl nabídnout zdarma a pohodlně ke shlédnutí přes internet.