//-->

Přehrát po internetu Cesty domů 184. díl (archiv)

Přehrajte si pohodlně a hlavně zdarma novou epizodu úspěšné rodinné ságy televize Prima Cestyy domů. Přímo zde pro vás máme nejnovější 184. díl, který se vysílal v pondělí 29. dubna 2013. A na co, že se vlastně můžete těšit tomto díle jménem „Společná cesta”? Nebude toho málo. Marek se chce s Valerií usmířit, bohužel se […]

Online ke shlédnutí nový 184. díl seriálu Cesty domů. Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit nejnovější epizodu Cest domů, která přinese další velkou dávku emocí a hlavně pokračování příběhů z rodin Bernátů a Kosíků.

V dnešním díle po delší době přijedou na návštěvu Martin s Helenou. Ti by rádi narovnali vztahy s Petrem. Místo toho se ale Petr hned urazí, protože se mu nelíbí, že má větší respekt k Rudolfovi, než k němu za to, že se celou záležitost kolem Lídiny smrti rozhodl vzít na sebe.

Na Petra je to obrovský psychický tlak, který se mu ani trošku nelíbí. Petra to tak dožene k novému odhodlání jít znovu na policii se přiznat. Když ale Rudolf vidí jeho odhodlání, tak se rozhodne jednat rychleji a zamkne v dílně. Tady ho ale samozřejmě nemůže držet věčně. Naštěstí přijde Bára, která ho pustí. Mezitím alespoň hlavy obou těchto paličáků ochladli a mají zajímavé kompromisní řešení. Půjdou se oba na policii přiznat společně, že je to jejich vina.

Hodně živo bude i v nemocnici. Dan má ve své nové práci hned docela velký malér. Nesedne si s doktorem Kružíkem, který ho vyhodí z jeho služby na ambulanci. A ani později se Valerie Dana nezastane, což Dana psychicky zdeptá ještě víc.

Zajímavá je i situace mezi Markem a Valerií. Minule už to vypadalo, že by snad i mohli svůj vztah zachránit. Marek se snaží v těchto snahách pokračovat a jde za Valerií už asi po desáté s nabídkou na usmíření. Dokonce má pro ni i způsob jak vyřešit jejich problém s dítětem. Sehnal totiž náhradní matku Rebeku, které mohla dítě odnosit. Bohužel mu to celé omlouvání zase nějak nevyjde a omluva přeroste v hádku a hádka zase v docela hodně tvrdé pokoření Valerie.

Nový případ čeká i na policii. Honza s Vajnerem se zkrátka nemůžou nudit ani minutu. Celý případ začíná oznámením Věry Noskové, že se ztratila její dcera. Bohužel hned v zápětí se najde její tělo bez známek života. A bohužel jak se ukazuje, tak i ona se znala s Kristiánem Černým.