//-->

Přehrát online 5.díl Nevinné lži ke shlédnutí

Přehrát novou epizodu seriálu Nevinné lži (5/8). Jenom zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma přehrát online 5. díl Nevinné lži. Tento díl se jmenuje „Klukovina” a bude vyprávět o jedné lži, která byla sice už od začátku hodně zlá, ale přerostla do takového rozměru, který si vůbec nikdo nedokázal představit. Je to […]

Online ke shlédnutí seriál Nevinné lži 5 – Klukovina. Tento díl se vysílal v neděli 24. března 2013 od 20:00 na obrazovkách České televize – ČT 1. Dnešní epizoda Nevinných lží přináší příběh o lži, která rozhodně už od začátku nebyla malá, ale která tak trochu přerostla svým autorům přes hlavu a změnila všem život daleko více, než si jen dokázala představit.

Je to příběh tří obyčejných kluků, kteří se právě dostávají do puberty. Žijí si celkem pohodový život s běžnými puberťáckými starostmi. Jediné s čím mají problém je jejich učitel ve škole, který je na ně o dost přísnější než všichni ostatní, a prostě se k nim nechová, tak jak si tito teenageři myslí, že by se k nim měl chovat.

Jednoho dne ale v novinách uvidí zajímavý článek o sexuálním obtěžování. Napadne je tak spásná myšlenka jak se svého učitele zbaví. Stačí když se všichni tři dohodnou a obviní ho ze zneužívání. Pak nenáviděného učitele určitě nejméně přeloží nebo rovnou vyhodí a oni budou mít klid.

Svůj hrůzný plán tedy nakonec skutečně realizují a jak se zdá, tak jim i skutečně vyjde. Policisté, rodiče, známí i vedení školy jim věří. Jenže to vyvolá takové tornádo, které smete nejenom učitele, ale začne cloumat i s jejich životy.

Z malých a dříve veselých kluků jsou tak utrápené trosky mezi mlýnskými kameny. Teď už přeci nejde všechno vzít zpět, protože by kromě učitele zničili i sami sebe. Zároveň je ale tlak viny a výčitek svědomí příliš velký, aby ho jen tak přehlíželi.

Jak tendle velký příběh dopadne? To už se dozvíte sami v novém 5. díle Nevinných lží, který vám zde přinášíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.