//-->

Přehrát online Vyprávěj 10. díl ke shlédnutí

Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili online ke shlédnutí 10. díl seriálu Vyprávěj České televize. Jedná se o díl z už páté řady seriálu. Epizoda se jmenuje „Povodně” a už jen to vám napovídá, do jaké doby se dnes podíváme a to konkrétně do roku 1997, kdy Českou republiky postihly první velké […]

Na této stránce si můžete přehrát 10. díl seriálu Vyprávěj České televize. Určitě se budete hodně dobře bavit a třeba si i vy zavzpomínáte na dobu, kdy jste byly mladší, všechno vypadalo růžověji, i když to růžové tedy rozhodně o moc víc nebylo.

V dnešním díle Vyprávěj se dostává už do roku 1997, kdy Českou republiku a hlavně Moravu postihly katastrofální povodně. Však kdo by od té doby neznal jméno obce Troubky. Lucii a Vašík toto pohroma samozřejmě nenechává chladnými a tak se vydávají na Moravu pomáhat. A přitom to má i jeden pro ně velice pozitivní efekt a to, že je tadle cesta zase trochu více sblíží.

Přitom ale nechtějí jenom pomáhat, hlavně jsou na záchranné misi. Hledají tam Josefínku, která je s Martinkou neznámo kde. Najít někoho v tomdle chaosu a bordelu opravdu nebudou mít jednoduché.
Mezitím Zuzka řeší ve škole obrovské morální dilema. Může zajistit pro školu nové okna zdarma, které jsou opravdu nutně potřeba. Jenže jak už to v této době bývá, tak to má jednu velkou podmínku. Musí nechat prolézt drzého prominentního kluka, jehož otec to právě má zařídit.

Jinde mají trable s podnikáním. Jana se snaží s veškerým úsilím zachránit svojí cestovku. Bohužel se jí to daří velmi ztěžka. I když se v tom všem hodně angažuje Honza, který pracuje zadarmo a pomáhá co mu jen síly stačí.

To a mnohem více v novém 10. dílu Vyprávěj, na který se u nás můžete kouknout hezky pohodlně a zdarma. Jinak máme samozřejmě i starší díly seriálu Vyprávěj v našem obsáhlém online archivu.