//-->

Kriminálka Anděl III. série 15.díl online ke shlédnutí

Dnes tu pro vás máme aktuálně odvysílaný díl kriminálky Anděl. Je to 15.díl z 3.série s podtitulem Krása Bolí. V seriálu hraje spousta skvělých herců jako Matěj Stropnický v čele kriminalistického teamu a dál například D. Švehlík, M. Taclík, H. Dvořáková, M. Novotný, I. Chýlková, P. Varga, V. Vašák, nebo M. Kobrová. Online ke shlédnutí

Tentokrát se podíváme  spolu s kriminalisty z Andělu rozluštíme případ série bizarních vražd, které se odehrávají už několik let na území Čech a Slovenska. Jedná se o případ, který se bez výsledku vleče už roky, teď tu ale podle všeho máme další oběť.

Nezvyklé jsou už oběti, které jsou do jedné klientky kosmetických klinik a po smrti je balí do fólie a aranžuje jako motýlí kokon. Vrah si díky tomu získá přezdívku vaukový vrah a ačkoliv je nepochybně hodně zvrácený, tak je ve své práci systematický a dává si na ní opravdu záležet. Tím už také vlastně víte, proč se tento díl vlastně jmenuje Krása Bolí.

Nové poznatky ve vyšetřování, ale začínají pomalu utahovat smyčku. Kriminalisté totiž ví, že vrah musí být těsně ve spojení se samotnou klinikou a všechno nasvědčuje tomu, že se chystá také na další vraždu.