//-->

Babicovi dobroty poslední díl online ke shlédnutí

Jirka Babica je skvělý kuchař jehož největší vášní je cestování. Procestoval prakticky celý svět. Poznal zde spoustu zajímavých lidí a naučil se vařit spoustu skvělých jídel a když je to i nutné, tak v kuchyni i improvizovat.

Jirka Babica je nejenom skvělý bavič a zajímavý člověk, ale zapomínat by se nemělo ani na to, že se ve svém životě prošel opravdu velkou spoustou kvalitních restaurací. Například hned po studiu pracoval v pražských hotelech Palace a Ambassador. Později přibyly i zkušenosti s dalších luxusních restaurací i z ciziny, především z Německa, kde také celkem dlouhou dobu žil.

Nyní má ale svůj vlastní pořad o vaření „Babicovi dobroty“, který vysílá každý víkend v podvečer TV Nova. Samozřejmě nejde jenom o obyčejný pořad o vaření ale tak trochu i lifestylovou show. Jirka si do pořadu zve různé zajímavé hosty ať už známé celebrity, či úplně obyčejné ale zajímavé lidi. Sem tam přidá i nějakou svojí historku, kterých na svých cestách posbíral opravdu hodně.

Jirka Babica je hodně známý i v tom, že v kuchyni dovede improvizovat. Takže dokáže udělat opravdu zajímavé a exoticky vypadající jídlo i z běžných surovin. Někdo mu to sice vyčítá, ale většina lidí je spíše nadšená, protože je to také samozřejmě mnohem levnější, než si shánět speciální ingredience.

No co říct více, prostě se na pořad Babicovi dobroty podívejte, protože opravdu stojí za to!