//-->

Show Jana Krause poslední díl online ke shlédnutí

Jan Kraus, jméno které není potřeba nějak představovat. Oblíbená talkshow Uvolněte se prosím se přesunula na Primu a je z ní „Talk show Jana Krause“. Jinak ale všechno zůstalo při starém a společně se zajímavými hosty se určitě pobavíte.

Trochu inovovaná Show Jana Krause je hodně zajímavou late night show, kterou uvádí každý pátek večer Prima. Jedná se o hodně zajímavý pořad bez cenzury. Nově mohou v pořadu díky vysílací hodině padat i trochu ostřejší výrazy.

Základem talkshow jsou aktuální hosté a diskusní témata bez cenzury. Tento formát late night show sází hlavně na známého moderátora Jana Krause, podobné show jsou přitom již léta zavedený v zahraničních. Základem je přinášet aktuální témata a atraktivní hosty.

Moderátor Jan Kraus v každém díle vyzpovídá tři zajímavé hosty. Známé i neznámé osobnosti. Většinou na různé aktuální témata. Hosté pak musí odvážně čelit jeho zvědavým dotazům a svéráznému humoru. Jan Kraus samozřejmě zůstává stejný, jakého jej diváci znají a jak si ho také oblíbili – břitký, sarkastický a aktuální.