//-->

Sedmero krkavců – Přehrát online a zdarma

Pohádka Sedmero krkavců (2015) k přehrání zdarma přes internet. Přímo zde vám přinášíme nové zpracování klasické české pohádky z pera spisovatelky Boženy Němcové. Film natočila režisérka Alice Nellis, která do hlavní role obsadila Martu Issovou, které padla opravdu jako ulitá!

Chcete se podívat na opravdu originální a kvalitní českou pohádku Sedmero Krkavců? Pokud ano, tak jste rozhodně zabloudili na tu správnou webovou stránku. Režisérka Alice Nellis, která proslula svými komediemi a dramaty se pustila do zcela nového žánru, který je právě pohádka. Ve velkolepém stylu natočila klasický příběh od jedné z nejznámějších českých spisovatelek Boženy Němcové. Kromě režírování je Alice Nellis i autorkou scénáře. Film měl premiéru v českých kinech 4. června 2015 a velmi rychle se vyhoupl do čela žebříčku divácké návštěvnosti. A ono se není ani moc čemu divit, protože se jedná o opravdu kvalitní a povedený snímek.

Sedmero krkavců (2015) k přehrání online!

Příběh pohádky Sedmero krkavců je opravdu velmi známý a dokonce se dočkal už i několika filmových zpracování. Toto nejaktuálnější je ale přeci jenom v mnoha ohledech jiné a zábavnější. Pro ty z vás, kdo ale tento příběh neznají ho alespoň ve vší stručnosti zopakujeme. Hlavní hrdinkou příběhu je mladá dívka jménem Bohdanka. Ta se narodila do opravdu početné rodiny pekaře, kde kromě ní a matky je ještě sedm sourozenců – bratrů. Uživit takovou rodinu je opravdová dřina a oba rodiče musí dřít až do úmoru. Jednoho dne, když matka zadělává na nový chleba ho ale zničí hrající si chlapci. Zoufalá matka je ve vzteku prokleje a oni se promění v sedm krkavců.

Později toho bude hořce litovat, ale tento krok už nemůže vzít zpět. Bohdanka byla v té době úplně malá, takže o ničem neví a nic si nepamatuje. Když ale doroste na práh dospělosti, tak se dozví celou pravdu o smutném prokletí své rodinu. Protože je to ale odvážné děvče s dobrým srdcem, tak se rozhodne s tím něco udělat. Aby své bratry zachránila, tak jim musí uplést kouzelné košile. Jenže to nebude vůbec jednoduché. Holýma rukama si musí natrhat kopřivy, ty zpracovat na materiál, z něj ušít látku, z látky ušít košile a všechno to musí být jenom její práce. Na Bohdanku čeká dlouhá cesta plná odříkání, aby pomohla svým bratrům. Díky své píli a odvaze se jí ale jistě nakonec těžkou kletbu podaří zlomit. Nikdo jiný to udělat nemůže.

Co všechno bude muset odvážná Bohdanka překonat, aby zachránila bratry?

To je ve zkratce příběh filmu Sedmero krkavců (2015), který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Video s touto epizodou jsme pro vás přichystali naprosto pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Pojďte si tuto novou a velmi povedenou českou pohádku přehrát zdarma přes internet. Video s filmem jsme pro vás připravili v opravdu výborné kvalitě a přehrávání na našich stránkách je navíc opravdu jednoduché a zdarma. Pevně věříme, že když nám i filmu dáte šanci, tak rozhodně nebudete litovat. Na další Vánoce to nepochybně bude nejsledovanější premiérová pohádka. Vy jí už ale můžete vidět nyní a to s obrovským předstihem. Více už k tomu nemáme co dodat, prostě si to pusťte a uvidíte sami.

Další informace o filmu Sedmero krkavců hledejte například na jeho profilu na CSFD.cz. Dobře se bavte!