//-->

Hospoda online ke shlédnutí

Přímo zde si můžete pustit online ke shlédnutí originální a původní, ryze český sitcom Hospoda. Jak už název napovídá, tak se tento komediální seriál odehrává v typicky českém prostředí a to lokále jedné malé, ale útulné pražské hospůdky. Seriál má navíc skvělé herecké obsazení.

Do naší hospůdky vedou jen tři schůdky, to je ten důvod má milá, proč já tam tak často jsem… právě touto melodií začíná oblíbený český seriál Hospoda. Jedná se o hodně zajímavý komediální seriál, který nemá ve světě moc obdoby, všechny díly se totiž odehrávají v prostředí jedné putiky, kam pravidelně zavítávají místní štangasti.

Seriál má překvapivě kvalitní obsazení těmi nejlepšími českými herci v čele s Petrem Nárožným, Ladislavem Potměšilem, Bronislavem Poloczekem, Jiřím Menzelem, Janem Kanyzou, Jiřím Krytinářem, Pavlem Vondruškou a dalšími.

Celý seriál začíná na pohřební hostině hostinského Jonáše. Štangasti truchlí ale velkou otázkou zůstává co bude dál. Naštěstí se zde jako záchrana z čistého nebe objevuje hostinský a přítel bývalého majitele Jonáše, Jaroslav Dušek. Ten si vědom svého odpovědného úkolu zahánět žízeň napsal poslední vůli, ve které pronajal Duškovi hospodu na 10 let. Vdově po Jonášovi se to sice nelíbí, stejně jako jejímu synovi, upjatému učiteli tělocviku. Přesto všechno poslední vůle se musí respektovat a tak začíná nová hodně zajímavá a bohatá etapa v provozu této útulné pražské hospůdky.