//-->

Hraběnky 2.díl online ke shlédnutí

Seriál Hraběnky je ryze českým seriálem od režiséra Jaroslava Brabce, který proslul hlavně jako kameraman. Hraběnkám tak spolu s vynikajícími českými herci jako jsou například Josef Abrahám, Zuzana Bydžovská, Jiří Langmajer nebo třeba Richard Krajčo. Jedná se tedy o skutečně zajímavý dramatický seriál.

Seriál Hraběnky má sedmnáct epizod. Natočen byl v roce 2007 a od té doby už byl vysílán dvakrát. Nyní tedy letos v létě už potřetí. Seriál běží na obrazovkách české televize v hlavním vysílacím čase.

Seriál vypráví příběh jednoho zdánlivě obyčejného českého farmáře. Jmenuje se Josef Hrabě a je to typický zemědělec, který svou prací žije. Farmář který je sice svérázný ale také poctivý. Pro svojí práci má doslova ideální podmínky. A to nejenom pozemky, stroje, zkušenosti, ale hlavně manželku a čtyři dnes už dospělé dcery.

Bohužel Hrabě netuší, že jeho blízcí mají o životě trochu jiné představy než on. A tak místo aby myslel na svojí rodinu a jejich plány, tak přikoupí další pozemky. Hned na začátku, tak musí Hrabě, čelit vzpouře svých žen, které odmítají být jenom otroky práce.

Naše Hraběnky totiž už spíš začínají myslet na vdávání a jak se zdá tak se všechny sestry začnou zajímat o nového truhláře, který se přistěhoval do vesnice.

Chytlavou hudbu k seriálu složil Jan Jirásek. Hraběnky vám tedy můžeme jedině doporučit online ke shlédnutí.