//-->

Vyprávěj 6. díl online ke shlédnutí

Seriál Vyprávěj 6. díl – „Fitness” online ke shlédnutí. Přímo zde jsme si pro vás připravili šestý díl páté řady oblíbeného retro seriálu České televize Vyprávě (6/22). Dnešní epizoda se jmenuje: Někdy to i bolí. Opět budeme řešit situaci po revoluci, která přinesla tolik nových věcí, na které není většina lidí připravena a to včetně […]

Dnešní 6. díl 5. řady seriálu Vyprávěj bude hodně zajímavý a netradiční. Právě proto jsme se rozhodli vám ho naservírovat pohodlně a online ke shlédnutí, abyste si ho pořádně užili jak se patří. Lucie Francová se rozejde s Vašíkem. Bohužel těsně po tom se dozví, že je těhotná. Dostává se tak do velmi těžké situace a hrozí, že její dítě bude vyrůstat ve stejně neutěšených rodinných poměrech jako kdysi ona.

Jaroslav Franc, který byl vždy prospěchář a oportunista, zvažuje svojí rodinnou situaci. Nakonec se rozhodne rozejít s Martinou a dětmi. Doma ho však čeká překvapení, protože Martina, když ho načala při nevěře očividně dokáže jednat mnohem rychleji.

Zuzka nemá moc dobrou náladu. Nevěří Majdině plánu jít místo na studia do práce. Majda tedy nastupuje do nové práce do nemocnice. Veronika mezitím dává dohromady všechny dokumenty pro restituci. Spolu Evou si však ještě najdou alespoň trochu času, aby navštívili Ivanovo fitness studio, což je v té době mimochodem horká novinka. To všechno a mnohem více v novém dílu oblíbeného seriálu Vyprávěj České televize, jehož 6. díl jsme zde pro vás připravili pohodlně online ke shlédnutí. Tak si to užijte a hezkou zábavu.