//-->

Dívka a kouzelník (2008) online ke shlédnutí

Přehrajte si pohodlně a hlavně zdarma po internetu film Dívka a kouzelník. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili naprosto pohodlně a zdarma online ke shlédnutí tento povedený televizní film. Scénář vznikl podle režiséra a spisovatele Jiřího Hanibala, samotným režisérem se pak stal v roce 2008 Juraj Herz. Hlavní roli kouzelníka obsadil Ivan […]

Přímo zde na této stránce jsme si pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí hodně zajímavý a povedený televizní film. Je to dramatický ale poetický snímek „Dívka a kouzelník” z roku 2008.

Je to příběh, který se odehrává v temných časech protektorátu Čechy a Morava. Jeho hlavní hrdinou je ale kouzelník (hraje ho Ivan Trojan), který má za úkol rozdávat jenom smích a radost. I jemu se ale život zamotá, když jednoho dne dorazí na vystoupení do hospody, kde už jednou kdysi dávno byl. Právě v této hospodě se totiž jeho půvabná asistentka a současná milenka zapletla s místním hostinským. A navíc se do této hospody vrací právě v době, kdy má asistentka našeho kouzelníka už kočovného života dost a ráda by se usadila. A tak se není ani čemu divit, když právě v této hospodě po hádce cesty našeho kouzelníka a jeho asistentky definitivně rozejdou.

Život je ale mnohdy nevyzpytatelný. Což by mohla potvrdil mladičká teprve šestnáctiletá dívka, kterou kouzelníkovo vystoupení zaujme. Tato dívka má bohužel tu smůlu, že je poloviční židovka. Hostinský ji ukrývá ve svém lokále, i když z toho rozhodně nadšený vůbec není.

Celý příběh končí a nebo by se spíše mělo říci začíná tím, že se dívka rozhodne s tajemným a charizmatickým kouzelníkem utéci. Náš pán kouzel pak s dívkou putuje krajem a pomalu ji zasvěcuje do své profese. Nesmělá dívka se tak brzy stane jeho šikovnou a obdivovanou novou asistentkou.

Tato dobrodružná cesta navíc brzy jak se dá očekávat začne nabírat mnohem hlubší charakter a měnit se na cestu jednoho k druhému. Dochází u nich ke sblížení, které postupně přerůstá právě až v lásku. Bohužel i tento příběh se nedočká šťastného naplnění. Mladá a krásné dívka totiž očaruje nejenom našeho kouzelníka, ale také při jednom vystoupení i syna německého důstojníka. Na světlo světa tak začínají prosakovat vlastnosti jako žárlivost, strach a zbabělost. To zkrátka nemůže skončit dobře. Ale jaké bude mít tento příběh vyvrcholení se už dozvíte ve filmu Dívka a kouzelník, který vám nabízíme na této stránce pohodlně a zdarma ke shlédnutí!