//-->

Ordinace v růžové zahradě 417. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový díl oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Přehrajte si s námi pohodlně a hlavně naprosto zdarma 417. epizodu Ordinace, která měla premiéru v úterý 21. května 2013. Díl se jmenuje „Nemoc z milování”. A o co v něm půjde? To je velmi dobrá otázka. Valšíkovic vilu se nedaří zachránit. Davidův syn […]

Na této stránce naleznete pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí nový 417. díl Ordinace v růžové zahradě. Váš oblíbený seriál jsme si pro vás připravili ke shlédnutí v naprosto skvělé kvalitě a zdarma. Navíc si seriál můžete pustit skutečně pohodlně pouhých jedním kliknutím myši. Nový díl Ordinace přinese další zajímavé události a vyvrcholení mnohých dramat.

V Kamenické nemocnici je opět pěkně živo. Primář Mázl se opět hodně pohádá s doktorem Švarcem. Válečné sekery už jsou vykopány. Důvod si Švarc najde vždycky a je mu absolutně jedno, jak moc je postavený na pravdě a nebo spíše většinou na lži. Důvod má být údajně Mázlova špatná péče o jednu z pacientek. Ten pravý důvod je přitom skutečně někde jinde. Je to pouhá pomsta, za to, že Mázl porušil lékařské tajemství. Řekl totiž Morávkové o tom, že její manžel měl poměr s ženou nakaženou HIV a protože si nechce nechat udělat ani testy, tak je tu velké riziko i pro ní. Pan Morávek proto Mázlovi sliboval pomstu a koho lepšího mohl najít na pomoc, než právě doktora Švarce.

V rodině Suchých dál pokračuje pozvolný rozpad rodiny. Teď přichází ta nejhorší fáze, protože se to celé nedotýká už jenom Zdeny a Davida, ale i jejich malého syna Toníka. David se mu sice minule jako chlap s chlapem snažil vysvětlit jak se věci mají, ale Toník z toho očividně moc moudrý nebyl. Teď navíc Davida jeho sny vidí při tom jak se líbá s milenkou Renatou a to jeho obavy jenom prohloubí.

Další nemilá věc se týká neplechy, kterou napáchal Hynek Páleník. Jak to tak vypadá tak prodej Valšíkovic vily zkrachoval. Samozřejmě za to můžou Běliny bývalý partneři, kteří si vůbec nemůžou přijít na jméno. Olej do ohně přilévá hlavně Ota Páleník, který se rozhodl prodat alespoň svojí půlku vily.

To samozřejmě doslova rozzuří Jindřicha, který už má proradné Páleníkovic rodiny opravdu tak akorát dost. Dokonce se v domě zatkne se slovy, že sem žádného Páleníka už nikdy nepustí. Scéna se tedy otvírá pro Pantoflíčka, který může dělat zprostředkovatele mezi oběma znepřátelenými chlapi. Bohužel se mu ani to nijak slavně nevede.

Šok čeká i na Otu Kováře. Informace, že Monika s malou Míšou hodně brzy odjedou do Irska ho totiž zrovna moc netěší. Jeho věrná Kateřina však pro něj má jediné možné řešení, jak by jim mohl zůstat být na blízku. I oni dva by totiž mohli jet do Irska pracovat. Ota se zamýšlí, protože tadle možnost ho vůbec nenapadla.

To a mnohem více v nové 417. díle Ordinace v růžové zahradě vysílaném na televizi Nova v úterý 21. května 2013. Váš oblíbený seriál si můžete pustit pohodlně po internetu, přímo z této stránky. Přejeme vám příjemnou zábavu.