//-->

Vyprávěj 15. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 15. díl z 5. řady seriálu Vyprávěj. Přehrajte si pohodlně a navíc naprosto zdarma zatím nejaktuálnější díl vašeho oblíbeného seriálu. Určitě se budete hodně dobře bavit, protože nové Vyprávěj nás zavede až do roku 2002. A název epizody „Esemesky”, už také tak trochu napovídá jaká revoluční technologie zasáhne do života našich hrdinů.

Na této stránce jsme si pro vás exkluzivně a zdarma připravili online ke shlédnutí novou epizodu oblíbeného retro seriálu Vyprávěj. Ten nás tentokrát vezme pouhých deset let nazpět. Je to doba, kterou už si asi všichni tak nějak vzpomeneme, možná už ale také začínáme zapomínat, že právě v této době se u nás začali rozšiřovat esemesky. I když naši hrdinové z rodiny Dvořáků musí řešit i daleko důležitější věci.

Jedním z lidí, na které se konečně usmálo štěstí je Eva. Ta po svém neúspěchu v podnikání konečně zase dokázala najít práci, která je nejenom užitečná, ale také ji naplňuje a skutečně baví.
Honza je ve věku, kdy řeší především osobní vztahové problémy. Pořád myslí na Lucku, kterou považuje za největší lásku svého života. Nechce si ale nechat ujet vlak, tak místo toho začne alespoň chodit s brigádnicí Eliškou. Může ale takový polovičatý a neupřímný vztah dobře dopadnout?

Zajímavé dilema v tomto díle Vyprávěj čeká i na Majdu. Té se v nemocnici dostane pod ruku hodně nečekaný pacient a to pan Kabelka. Nejenom že je pořád nepříjemný, ale Majda nezapomněla ani na účty, které s ním má otevřené z minulosti. Bude se ale Majka mstít za to co jí a její rodině provedl, když už je to tak dávno?

Za to Karel s Evou už vlastně mají po starostech. Nejenom že Eva má tu vysněnou práci, ale konečně se jim podařilo dokončit jejich nový domeček o kterém celé ty roky snili. A teď se do něj mohou oba nastěhovat a užít si první pořádné grilování za přítomnosti dalších členů rodiny.