//-->

Seriál Gympl s ručením omezeným 33 díl online (25.2.2013)

Nová 33. epizoda seriálu Gympl s ručeném omezeným online ke shlédnutí. Videoarchiv televize Nova s 33.dílem Gymplu s ručením omezeným je tu zdarma pro vás. Přímo zde si můžete pustit online novou epizodu Gymplu, který je novým pokračováním úspěšného projektu televize Nova. Děj se přesune na začátek nového roku. Nás oblíbený ústav se budu slučovat […]

Gympl s ručením omezeným 33. epizoda – Kdo z koho, online ke shlédnutí. Tento díl byl odvysílán v pondělí dne 25. února 2013 a to ve 20:20. Seriál Gympl s (r)učením omezeným se na televizní obrazovky vrací po víc jak dvouměsíční pauze. Předchozí 32. epizoda byla odvysílána těsně před Vánoci a to 18. prosince. A protože měl seriál u diváků velký úspěch, tak se samozřejmě vrací na televizní obrazovky.

Děj nového Gymplu se posouvá o dva měsíce do předu. Tedy do září, kdy startuje nový školní rok a s ním i nové změny. Na začátku tohoto školního roku se totiž sloučí dvě gymnázia. Problémové „Královácké” a naopak velmi vzorné až výstavní „Ámosácké”. To jaký vliv to bude mít raději nikdo nerozebírá. Všichni doufají, že se problémový Králováci přizpůsobí těm hodným a na škole zavládne duch harmonie a vzdělanosti.

To že ale velká část učitelského sboru zůstává nikoho zajímá. Teda alespoň ředitelku dostane škola novou. Už to nebude nafoukaná intrikářka Eva Lenerová, ale naopak velmi vstřícná, schopná a pracovitá managerka Irena Nerudová. Změn se dočká i učitelský sbor i když hlavní hrdinové včetně Vladimíra a Elišky zůstávají.

Doplní je ale nováčci jako učitel tělocviku Aleš Nezval, který budí dojem typického drsného svalovce. A na disciplínu si ve svých hodinách skutečně dost potrpí. Jakmile jde ale o jeho život, obzvláště ten intimní, tak ztrácí veškeré zábrany a stává se z něco obrovský svůdník, před kterým si žádná žena nemůže být jistá. To druhý nováček chemikář Volejník je jeho úplným opakem. Je to takové nemehlo, které sice perfektně rozumí chemii, ale ve vlastním životě je ztracený a nejistý. A tak se mu také stává jedna trampovat za druhou. Zajímá vás jaká? Tak to určitě neváhejte a pusťte si nový díl seriálu Gympl s (r)učeném omezeným, který jsme se rozhodli vám zde naservírovat pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.