//-->

Ordinace v růžové zahradě 554. díl online ke shlédnutí

Seriál Ordinace v růžové zahradě 554. díl už je tady přichystán. Hledáte video s nejnovějším pokračováním oblíbené Růžovky? Přímo zde jste na té správné webové stránce, protože jsme se vám rozhodli naservírovat zbrusu novou epizodu ze čtvrtku 26. února 2015 pohodlně online ke shlédnutí.

Nejoblíbenější seriál současnosti Ordinace v růžové zahradě II. je tady s aktuálním 554. dílem. Opět nás čeká velmi zajímavá a hlavně zábavná podívaná. Samozřejmě nebude nouze ani o dramatické chvilky. Zkrátka pokud jste věrnými fanoušky Růžovky, tak už tak nějak tušíte, co se na vás chystá. Náš oblíbený seriál si stále drží laťku velmi vysoko a jeho příběhy ze života dokáží opravdu překvapit a zaujmout. My máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a právě tuto epizodu vám nabídnout online přímo zde na těchto webových stránkách.

Dnešní pětistý padesátý čtvrtý díl se jmenuje „Andělé strážní”. Jak už jsme zmínili, tak v televizi měl svojí oficiální premiéru ve čtvrtek 26. února 2015, ale tímto datem se nemusíte nijak zvláště zaobírat. U nás si prostě tento díl pustíte kdykoliv jenom budete chtít. A nám je úplně jedno, zda jste ho nestihli a nebo ho prostě jenom chcete vidět znovu.

Ordinace v růžové zahradě 554. díl už tady na vás čeká!

Doktor Hanák prožívá skutečně hlubokou existenční krizi. Nejdříve přišel o lásku, pak přátele, následně i o práci doktora v nemocnici. Svůj trpký žal zapijí nejlevnějším pitím, ale stejně se mu nedaří zapomenout. Dnešní večer má sjednanou schůzku s Filipem, který mu chce pomoci, ale bohužel na ní Hanák nedorazí. Místo toho se opije do němoty a usne v bezdomoveckém squatu. Jenže tento nouzový přístřešek se v noci ocitne v plamenech. Petr se naštěstí probere. Snaží se pomoci i ostatním, ale stěží se mu daří zachránit sám sebe.

Švarc už zná pravdu o Heluš. Není ani bohatá a ani na smrt nemocná. To jsou dvě věci, které na ní nejvíce miloval a kvůli kterým si jí chtěl vzít. Teď by z toho rád vycouval, jenže manželský slib není vůbec jednoduché zrušit. Navíc kdyby to inicioval sám Švarc, tak by to mohl být opravdu vážný problém. Zvolil tedy taktiku Heluš co nejvíc naštvat. Věří, že když jí bude opravdu pít krev, tak se s ním bude chtít rozvést.

Jakub získal důkaz, který usvědčuje věštkyni Melisu z podvádění. Její nelegální živnost chce ukončit jednou provždy a také rázně. Nechá si tedy od ní zařídit velkou seanci. Na ní chce vyrukovat s pravdou a v nenasytnou Melisu tak osudově zesměšnit. Taková šarlatánka přeci nemůže balamutit normální lidi, včetně Čestmíra Mázla, na kterého se přisála téměř jako klíště.

Jaká dramata a příběhy se budou v Kamenické nemocnici asi dnes odehrávat?

Toto je stručný ukázka těch nejzajímavějších příběhů dnešní Ordinace v růžové zahradě 554. díl. Samozřejmě toho bude ještě daleko více. Jsou zde další zajímavé příběhy a stejně tak i tyto se budou dále vyvíjet. My vám zde ale rozhodně nemůžeme jenom tak prozradit vše. Dnešní epizoda měla na televizi Nova svojí premiéru ve čtvrtek 26. února 2015, vy si jí ale můžete pustit prakticky kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu lukrativní nabídka, kterou se vyplatí vyžít nemyslíte si? Pokud ano, tak už se tedy moc dlouho nerozmýšlejte a dobře se s námi a Růžovkou bavte!