//-->

182. díl Cesty domů zdarma ke shlédnutí

Pusťte si 182. díl seriálu Cesty domů televize Prima. Tato epizoda se vysílala v pondělí 22. dubna 2013. Rudolf je propuštěn z cely a může jít domů a skutečně zamíří domů do vily a ne k Míle. Marek ztrácí naději a tak začne Valerii alespoň dělat problémy. Báře je čím dál hůř, ale přeci jenom […]

Přímo tady pro vás máme online ke shlédnutí nejnovější díl oblíbeného seriálu Prima Family a to Cesty domů 182. díl – Jsem zpátky. Tato zajímavá epizoda už to čeká jenom na vás a na to, až si jí konečně pustíte. Dnešní díl bude opět hodně stát za to. Bude totiž o naději. Například pro Báru, která leží s bolestmi v nemocnici, ale i o beznaději. Ta zas čeká na Marka. Tomu totiž začíná docházet, že jeho rozchod a Valerií je skutečně definitivní. Nejdřív se vydá za ní do nemocnice, kde se jí chce omluvit. Valerie mu ale nedá šanci. Tak se jde opít do nejbližšího baru. Značně posilněn alkoholem chce zkusit druhé kolo omluv a tak se vydá přímé za Valerií do Markova bytu. Samozřejmě i tady ztropí trapnou scénu, bez valného úspěchu.

Dál pokračuje i vyšetřování v případu Lídina úmrtí. Po výslechu si nechali na stanici Rudolfa. I ten je ale teď po Hvízdalově přímluvě propuštěn domů. Vyšetřování bude dál probíhat na svobodě. Přeci jenom má ale i tadle drobná epizoda zajímavé vyústění. Rudolf se totiž rozhodně nastěhovat zpátky domů a ne už nikoliv k Míle.

Samotné Míle to připadá trochu divné, ale nemá chuť se v tom dále patlat. Má dost své práce. V tomto díle například zastaví vyšetřování případu vraždy paní Mladé. Ačkoliv byl případ na zajímavé stopě, tak tu evidentně chybějí jakékoliv důkazy. Tak to vypadá, že Honza s Vejnarem budou chvíli bez práce.

Bára stále leží v nemocnici a není ji moc dobře. Lékaři ji velmi důrazně doporučují potrat. A zničená Bára už také nemá sílu dál bojovat. Těsně po tom, co ale na zákrok kývne se na poslední chvíli ve dveřích objeví Rudolf s vyhlášeným odborníkem docentem Brožem, který se právě vrátil z Anglie, aby Báře nabídli ještě jednu možnost.

Osobní dilema řeší i Šimon. Ten se nakonec rozhodne vzít onu prestižní a dobře placenou práci v Los Angeles, kterou mu nabízí jeho spolužačka Marta Johnová. Rudolf i Petr mu to ostatně doporučili, jako skvělý krok, který mu hodně pomůže v jeho kariéře.

To všechno a mnohem více. Neprozradili jsme vám totiž třeba jaký šok a zklamání čeká na Vendy, takže pokud to chcete zjistit, tak si stoprocentně nový 182. díl seriálu Cesty domů pusťte pohodlně a zdarma online na této stránce!