Archiv štítků Hollywood
Noční běžec (2015) online ke shlédnutí

Noční běžec (2015) online ke shlédnutí

Americký akční krimi film Noční běžec už na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili k přehrání hodně zajímavý akční snímek, který v sobě má i pořádný kus dramatu. Ve filmu si zahrál Liam Neeson jako pořádně drsný zabiják a gangster z Brooklynu.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Noční běžec (2015) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Dallas 4. díl online ke shlédnutí

Dallas 4. díl online ke shlédnutí

Přehrát online 4. díl seriálu Dallas (2012). Přímo zde si můžete naprosto pohodlně a online pustit nenovější díl nového seriálu Dallas. Naftařská rodina Ewingů se po 20 letech vrací a ačkoliv tu máme zcela novou generaci, tak jak se zdá problémy zůstávají stejné. Bobbyho syn snaží být tím spravedlivým a hledicím do budoucnosti, zatímco J.R.ův […]

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dallas 4. díl online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Námořní vyšetřovací služba online ke shlédnutí

Námořní vyšetřovací služba online ke shlédnutí

Přehrajte si nejnovější díl oblíbeného seriálu Námořní vyšetřovací služba. Tento díl je pohodlně online ke shlédnutí z internetového archivu televize Nova, tak neváhejte a pusťte si ho. Námořní vyštrovací služba je skvělý seriál z prostředí vojenské kriminální police, vyšetřující zločiny na vodě, ale i mezi mariňáky. Inspirace legendárním JAGem je zde zcela jasná.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Námořní vyšetřovací služba online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →