//-->

Nevinné lži 2. díl online ke shlédnutí

Přehrát 2. díl seriálu Nevinné lži České televize. Tento díl filmového seriálu nese podtitul „Lež má rozbité auto”. Přímo zde jsme pro vás připravili online ke shlédnutí nový druhý díl seriálu Nevinné lži. Dnešní epizoda bude o celé sérii lží, za kterou se skrývá čistá láska i chtíč. Je to příběh mladé maminky Terezy, která […]

Přímo zde jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma ke shlédnutí 2. díl Nevinných lží, nového dramatického seriálu České televize, který ukazuje jak daleko můžou i malé lži během času měnit životy.
Dnešní díl bude o mladé mamince Tereza, která ale nemá moc důvodů k tomu být v životě šťastná. Především ji chybí opora v podobě milujícího partnera. Má jen ulítlou kamarádku, která ji ale spíš už leze na nervy, třeba i tím, že se o ní snaží neustále jenom pečovat. A vlastně se jí tak nevyžádaně motá do života. Stejně tak její rodina jí nepodrží. Maminku už nemá a tatínek se rozhodl na stará kolena začít si románek se studentkou.

Jediné co aspoň trochu dělá Tereza radost je její malý syn. Ten je ale nemocný a trpí únavovým syndromem. Potřeboval by toho nejlepšího doktora, toho ale Tereza stále nemůže najít. Teprve po dlouhém pátrání objeví MUDr. Táborského. Je to ale velmi zaneprázdněný doktor, který nemá na žádné další pacienty čas a tak jí odmítá.

Tereza je zoufalá, když jde ale domů, tak potká na přechodu pro chodce Dana, který je jejím úplným opakem. Je to bezstarostný mladík, který si užívá života. Miluje volnost ale i svůj kabriolet. Z nějakého důvodu se ale Teraza Danovi moc líbí, a protože je to týpek, který opravdu nic neřeší, tak aby jí slíbil, tak jí zalže, že se zná s Táborským a zařídí jí s ním ještě jednu schůzku. Je to samozřejmě lež jak věž, ale zoufalá Teraze jí bezvýhradně věří. Jenže brát vážně takové sliby může mít opravdu závažné následky. Nový 2. díl seriálu Nevinné lži jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.

Tato 2. epizoda Nevinných lží byla odvysílána 2.3.2013 v neděli na obrazovkách České televize.