//-->

Download Hobit: Neočekávaná cesta ke stažení

Odkazy ke stažení filmu Hobit: Neočekávaná cesta. Legendární režisér Pána Prstenů Petr Jackson se vrací, aby nás zasvětil do tajů dalšího příběhu od J.R.Tolkiena a to Hobita, ve kterém se opět setkáme s mnohými známými postavami. Nová třídílná sága slibuje opravdu velkolepou podívanou o čemž svědčí neutuchající zástupy lidí valících se do kina na tento […]

Hobit se připravoval opravdu dlouho. Vždyť od natočení trilogie Pán Prstenů už uplynulo deset let. A také se notně rozrostl. Nejdříve měl vzniknout jeden film, pak dva a dnes už je jasné, že se dočkáme nové trilogie. A opět natočené na kouzelném až doslova magickém Novém Zélandu. A to samozřejmě není zdaleka všechno. Najdeme zde i staré známé postavy jako například Bilbo Pytlíka, jehož osudy budeme sledovat.

Právě Bilbo se vydá na velkolepou dobrodružnou výpravu. Cílem jeho cesty je ztracené trpasličí království Erebor. Na této cestě mu pomůže i nás starý dobrý známý čaroděj Gandalf Šedý. Právě díky němu se dostane Bilbo do zajímavé společnosti třinácti trpaslíků v čele s legendárním bojovníkem Thorinem. A to je jenom dobře, protože je čeká opravdu strastiplná a nebezpečná cesta přes divočinu plnou nejrůznějších záhadných stvoření jako jsou zlobři, skřeti a zlý kozelníci.

Cíl jejich cesty je Osamělá hora ležící daleko na Východě. K tomu aby se k ní dostali ale musí projít složitým labyrintem podzemních chodeb. V těch jeskyních potká Bilbo skřeta Gluma, který mu navždy změní život. Bilbo Pytlík pak sám s Glumem na břehu podzemního jezera získá Glumův prsten „miláška“, který má velkou kouzelnou moc a který je pevně spojený s osudem celé Středozemě. Jaký ale tento osud bude, to už je teď hodně v rukou i Bilbo Pytlíka.

Snímek Hobit: Neočekávaná cesta vypadá jako opravdu hodně zajímavou volbou a my vám rozhodně můžeme jen doporučit ať se na něj podíváte. Film Hobit je zdarma ke stažení pomocí odkazů v horní části těchto stránek. Přejeme vám příjemnou zábavu.